Czech Republic - 3rd league CFL
March 23
11:15
FC Pisek
? - ?
TJ Slovan Velvary
11:15
FC Slavoj Vysehrad
? - ?
SK Benesov
11:15
Olympia Radotin
? - ?
FK Loko Vltavin
11:30
FK Litomericko
? - ?
TJ Jiskra Domazlice
16:00
TJ Jiskra Usti Nad Orlici
? - ?
SK Zapy
16:00
TJ Sokol Zivanice
? - ?
FK Kraluv Dvur
March 24
16:00
FK TJ Stechovice
? - ?
1. FC Karlovy Vary
16:00
SK Sokol Brozany
? - ?
FK Dobrovice
16:00
Sk Viktorie Jirny
? - ?
SK Prevysov
Czech Republic - 3rd league MSFL
March 23
11:15
FC Odra Petrkovice
? - ?
SC Unicov
16:00
FK Hodonin
? - ?
FC Viktoria Otrokovice
16:00
OFS Frydek Mistek
? - ?
FC Velke Mezirici
16:00
Rymarov
? - ?
SFK Vrchovina
16:00
SK Lisen
? - ?
Mfk Vyskov
16:00
SK Spartak Hulin
? - ?
FC Hlucin
16:00
Tj Valasske Mezirici
? - ?
FC Msa Dolni Benesov
16:00
Uhersky Brod
? - ?
Sk Hanacka Slavia Kromeriz
Czech Republic - 4th league:: Division A
March 23
11:15
Aritma Praha
? - ?
Jindrichuv Hradec
11:15
TJ Prestice
? - ?
Cesky lev
11:15
Taborsko B
? - ?
Admira Praha
16:00
Doubravka
? - ?
MFK Dobris
16:00
Klatovy
? - ?
Horovicko
16:00
Marianske Lazne
? - ?
TJ Sokol Cizova
March 24
16:00
SK Rakovnik
? - ?
Tachov
16:00
Tatran Sedlcany
? - ?
Spartak Sobeslav
Czech Republic - 4th league:: Division B
March 23
11:15
Chomutov
? - ?
TJ Tatran Rakovnik
11:15
FK Brandys nad Labem
? - ?
SK Polaban Nymburk
11:15
Mostecky FK
? - ?
FK Ostrov
11:15
Motorlet Praha
? - ?
Meteor Praha
11:15
Neratovice
? - ?
SS Ostra
11:15
Sokol Libis
? - ?
Kladno
16:00
Banik Sous
? - ?
FK Zbuzany
17:00
Olympie Brezova
? - ?
Sokol Hostoun
Czech Republic - 4th league:: Division C
March 23
11:15
FK Pardubice II
? - ?
FK Nachod
11:15
Kolin
? - ?
Horky nad Jizerou
11:30
Fk Prepere
? - ?
Cesky Brod
16:00
Vysoke Myto
? - ?
Jiskra Mseno
March 24
16:00
Benatky nad Jizerou
? - ?
Sokol Velke Hamry
16:00
Dvur Kralove
? - ?
SK Spartak Slatinany
16:00
FK Caslav
? - ?
Pencin-Turnov
16:00
Trutnov
? - ?
FC Olympia HK
Czech Republic - 4th league:: Division D
March 23
11:30
Havlickuv Brod
? - ?
Tasovice
16:00
Blansko
? - ?
Sokol Lanzho
16:00
Breclav
? - ?
Slovan Bzenec
16:00
Nove Sady Olomouc
? - ?
Slovan Rosice
March 24
16:00
AFC Humpolec
? - ?
FC Spartak Velka Bites
16:00
FC Strani
? - ?
Stara Rise
16:00
Slavoj Polna
? - ?
FC Dosta Bystrc Kninicky
16:00
Zdirec Nad Doubravou
? - ?
FC ZDAS Zdar nad Sazavou
Czech Republic - 4th league:: Division E
March 24
16:00
FC Viktorie Prerov
? - ?
Bospor Bohumin
16:00
FC Vsetin
? - ?
Frydlant
16:00
MFK Havirov
? - ?
Hermanice
16:00
Opava B
? - ?
HFK Olomouc
16:00
Slavicin
? - ?
Kozlovice
16:00
Slavoj Olympia
? - ?
SK Detmarovice
16:00
Sokol Usti
? - ?
Hranice
16:00
Sumperk
? - ?
Novy Jicin
Czech Republic - U19 league
March 23
12:00
Mlada Boleslav U19
? - ?
Banik Ostrava U19
12:00
Slovacko U19
? - ?
Karvina U19
12:00
Sparta Praha U19
? - ?
Dukla Praha U19
12:00
Viktoria Plzen U19
? - ?
Sigma Olomouc U19
12:00
Zbrojovka Brno U19
? - ?
FC Vysocina Jihlava U19
13:00
Hradec Kralove U19
? - ?
Ceske Budejovice U19
14:15
Pardubice U19
? - ?
Pribram U19
Czech Republic - 1st League
March 15
FT
Dukla Praha
Karvina
FT
Teplice
Viktoria Plzen
March 16
FT
Banik Ostrava
Mlada Boleslav
FT
Slovacko
Jablonec
FT
Slovan Liberec
FC Fastav Zlin
FT
Sparta Prague
Sigma Olomouc
March 17
FT
Bohemians 1905
Opava
FT
Pribram
Slavia Prague
Czech Republic - 2nd league
March 16
FT
Trinec
Znojmo
FT
MFK Chrudim
Pardubice
FT
Vysocina Jihlava
Sokolov
March 17
FT
Zizkov
Usti nad Labem
FT
Hradec Kralove
SK Prostejov
FT
FC Vlasim
FK MAS Taborsko
FT
FK Varnsdorf
0 - 0
Vitkovice
FT
SK Dynamo Ceske Budejovice
FC Zbrojovka Brno
Czech Republic - Cup
November 28, 2018
AET
Opava
Sparta Prague *
Czech Republic - Juniorska liga CFL
March 17
FT
Dukla Praha
FK Mlada Boleslav
March 18
FT
1. FK Pribram
FK Teplice
FT
AC Sparta Praha
Slavia Praha
FT
FC Slovan Liberec
FK Baumit Jablonec
FT
Ceske Budejovice
FC Hradec Kralove
FT
FC Viktoria Plzen
Bohemians 1905
Czech Republic - Juniorska liga MSFL
March 17
FT
Mfk Okd Karvina
FC Banik Ostrava
FT
SK Sigma Olomouc
FK Fotbal Trinec
March 18
FT
FC Fastav Zlin
FC Zbrojovka Brno
FT
FC Vysocina Jihlava
1. FC Slovacko